90% firm ma takie ubezpieczenie grupowe – ludzie tracą pieniądze!

Rzadko kiedy właściciele firm czy zarządy spółek i ich pracownicy interesują się ubezpieczeniem grupowym na tyle wnikliwie, aby analizując je dowiedzieć się czy polisa, którą opłacają – często od kilku lat – nadal jest wartościowa zarówno pod względem jakości ochrony ubezpieczeniowej, jak i wysokości sum ubezpieczenia. Stare ubezpieczenia grupowe – nie zmieniane od lat są bezwartościowe i często nie potrafią w pełni zrekompensować bólu i cierpienia w sytuacji, kiedy dochodzi do uszkodzenia ciała osoby ubezpieczonej – zarówno pod względem wypadku jak i choroby.

To oznacza, że ludzie po prostu tracą pieniądze!

Często okazuje się, że pracodawcy i pracownicy uśpieni pewnością, iż wciąż opłacane ubezpieczenie jest solidną ochroną ubezpieczeniową, przysypiają na dobre kilka lat, a tym czasem sytuacja zmienia się. Tak, jak zmieniają się technologie, zmieniają się narzędzia do pracy, ludzie się zmieniają i jedyne co jest w życiu pewne to zmiana…

Często nie zauważają, że to, co kiedyś było wartościowe i stanowiło o ochronie i bezpieczeństwie finansowym, dzisiaj jest zupełnie bezwartościowe – np. w wysokości sum ubezpieczenia za uszczerbek na zdrowiu z powodu wypadku czy ochrony ludzkiego życia.

Zmienia się wartość pieniądza, zmienia się poczucie wartości ludzkiej.

Okazuje się, że w ostatnim czasie także produkty finansowe, takie jak ubezpieczenia grupowe w czasie ostatniego roku przeszły zupełną metamorfozę zarówno w ochronie życia, zdrowia jak i rodziny. Dlatego firma Nationale-Nederlanden poszła krok dalej i obecnie jest cywilizacyjnym prekursorem w dziedzinie ubezpieczeń grupowych i doskonale połączyło 3 ważne kwestie:

  • szerokość zakresu ubezpieczeń grupowych
  • wysokość sum ubezpieczenia
  • uwzględniając powyższe – zupełnie niską cenę

Nationale-Nederlanden wyznacza nowe ścieżki – nowy trend w dziedzinie ubezpieczeń!

Spójrzmy na porównanie dwóch ubezpieczeń grupowych…

Przedstawiam ubezpieczenie grupowe z 2008 roku, które nadal ówcześnie obowiązuje w jednym z supermarketów w Wielkopolsce – ze składką 37 zł i zobacz – jaką odpowiedź na to ubezpieczenie ma firma Nationale-Nederlanden (również ze składką 37 zł):

Ubezpieczenie z 2008 r.:

Ubezpieczenie NN z 2017 roku:

Czy jest to wyraźna różnica? Odszkodowanie 15.000 zł a 30.000 zł za zgon ubezpieczonego? To podstawowa umowa. A świadczenia związane z pobytem w szpitalu pozwolą szybciej wrócić do zdrowia? Przy polisie w Nationale-Nederlanden cierpiący człowiek ma poczucie bezpieczeństwa. A szereg dodatkowych świadczeń, których nie ma w przypadku polisy z 2008 roku rzuca się w oczy na tyle mocno, że sam obraz tej polisy sprawia wrażenie dalece ubogiej zarówno w kwestii ochrony życia jak i zdrowia.

A zatem czy jej cena jest odpowiednia?

Dlatego, kiedy dojdzie do zdarzenia – wypadku czy choroby ubezpieczonego –  a nadal pracodawcy i pracownicy będą pozostawać przy starych konstrukcjach ubezpieczeń grupowych, to tracą i nadal będą tracić znaczne sumy pieniędzy, które mogliby przeznaczyć na dochodzenie do zdrowia, na prywatną rehabilitację!

A czy ucierpi na tym wizerunek pracodawcy? Jak sądzisz? Zarówno płacąc wysokie składki niewspółmierne do ochrony ubezpieczeniowej – jak i uzyskując niskie kwoty świadczeń – ludzie tracą i póki tego nie zmienią – będą nadal tracić środki finansowe w sprawach, w których nie powinni.

Czy ubezpieczenie jest ważne? Sprawdź przykład tych historii: KLIK!

Dlatego nie czekaj. DZIAŁAJ! Znajdziemy dla Ciebie i Twoich pracowników najlepsze możliwe rozwiązanie. Wszystko jest ważne… Jeżeli jeszcze nie zadbałeś o siebie i swoich pracowników, również znajdę dla Ciebie pozytywne rozwiązanie 🙂 DZIAŁAJ! Napisz do mnie w tej sprawie…

Imię i nazwisko (wymagane):

Telefon kontaktowy:

E-mail do kontaktu:

Jak mogę Ci pomóc?

Załącz plik z dotychczasową polisą - do 5 Mb w formacie PNG, JPG, JPEG, XLS, XLSX, TXT, DOC, DOCX lub PDF:

Wybierz na czym Ci zależy:

Tylko kontakt - chcę porozmawiać o możliwościach ubezpieczenia grupowego...Analiza dotychczasowej umowy ubezpieczenia...Chcę zmienić ubezpieczyciela - oczekuję mocnej propozycji! 🙂Szukam nowej polisy dla siebie i dla swoich pracowników - nie mieliśmy wcześniej ubezpieczenia grupowego - czas ubezpieczyć się 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje ogólne (3). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *