Przeskocz do treści

Kim jestem? Przedstawicielem

fotaKim jestem?

Od wielu lat działam w branży ubezpieczeniowej, głównie za sprawą współpracy na rzecz kancelarii odszkodowawczej, dzięki której poznałem rynek ubezpieczeń od każdej najgorszej strony. Dzięki temu, że pomagałem ludziom po wypadkach a także po wszelkiego rodzaju urazach i niekiedy chorobach, doskonale wiem jak konstruowane są ubezpieczenia i jak bardzo niekiedy niekorzystne dla osób, które nie znając się na nich chcą z nich korzystać.

Co robię?

Pracuję dla firmy Nationale-Nederlanden. Opiekuję się osobami, które chcą znaleźć dla siebie odpowiednią ochronę i zabezpieczenia życia oraz zdrowia dla siebie i swoich bliskich w postaci ubezpieczenia. A także daję możliwość zakupu produktów inwestycyjnych.

Jak mogę Ci pomóc?

Jako profesjonalista w branży ubezpieczeniowej, jak mało kto potrafię dobrać takie ubezpieczenie, które rzeczywiście będzie chroniło Twoje życie oraz zdrowie, w taki sposób, że kiedy do czegoś dojdzie – do wypadku czy choroby – środki finansowe, jakie wypłaci Nationale-Nederlanden będą adekwatne do poniesionej szkody. Potrafię wytłumaczyć wszystkie warunki ubezpieczenia, oraz wskażę Ci kruczki i tricki, co zrobić, aby sobie pomóc płacić mniej za polisę oraz aby ta polisa nie była Twoim ciężarem. Ubezpieczeniowy Bystrzak to ja 🙂

Kontakt
1) dariusz.foint@nnfinanse.pl
2) dariusz.foint@gmail.com

Tel.: 727 912 923

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *