Nowy blog, nowe możliwości…

Witajcie 🙂

Nowy blog, nowe możliwości. Oficjalnie od dzisiaj uruchomiłem bloga pod tytułem „Dariusz Foint – Ubezpieczeniowy Bystrzak”.

Kim jestem? Osobą, która od wielu lat związana jest z branżą ubezpieczeniową i która zrozumiała wiele działających współcześnie mechanizmów, jakie funkcjonują we współczesnych polisach ubezpieczeniowych zarówno indywidualnych, jak i grupowych a także w polisach OC i tym podobnych. We wszystkich, gdzie główną wartością jest człowiek – jest zdrowie i jego życie.

Co robię? Czytam i analizuję różnego rodzaju polisy. Uwielbiam to robić i wyciągać z tego refleksje, korzystne dla właściciela tej polisy. W ten sposób mogę pokazać jakie ewentualne zdarzenia mogą pojawić się w życiu tego człowieka i jak zadziała polisa, którą posiada.

Jak mogę Ci pomóc? Wspólnie prześledźmy Twoje polisy, przeanalizujmy je i postarajmy się wyobrazić sobie, jak mogą wpłynąć na Twoje zdrowie i życie, zwłaszcza po wypadku, gdzie może pojawić się jakiś uraz czy zachorowania, gdzie choroba może na jakiś czas spowodować przerwę w Twoim codziennym funkcjonowaniu.

Jeśli będziesz widział sens, wówczas i ja pokażę Ci swoją propozycję polisy, takiej, jaka według mnie będzie dla Ciebie wartościowa i praktyczna życiowo. To wymaga naszego bliższego kontaktu 🙂 Do dzieła. Pokaż, co tam masz…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje ogólne (3). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *