Przeskocz do treści

Jak pracuję, jak mogę Ci pomóc

Od wielu lat jestem związany z branżą ubezpieczeń za sprawą pracy dla kancelarii odszkodowawczej, dzięki której poznałem ubezpieczenia od każdej możliwie najgorszej strony. Szokuje Cię to? Od każdej możliwie najgorszej strony!

Dlatego doskonale wiem, jak niekiedy niekorzystnie wyglądało zabezpieczenie życia i zdrowia osób po wypadkach czy chorobach, jak wyglądało życie ich rodzin. Wiem, jak wyglądała sprawa spłaty kredytów przy utracie pracy i różnych skomplikowanych przypadkach, w których ktoś tracił życie lub zdrowie.

Dlatego uważam, że każdy człowiek chcąc ubezpieczyć się powinien mieć tę wiedzę, którą mam ja. Wiedzę profesjonalisty w dziedzinie ubezpieczeń.

Dlatego chcę pomóc każdej osobie, która chce mieć najlepsze dla siebie zabezpieczenie w postaci polisy na życie, zabezpieczenia zdrowia, rodziny, kredytów i majątku a także każdej osobie, która chce wiedzieć jaka polisa jest dla niej najlepsza. Bo po prostu znam się na tym…

Dzięki tej wiedzy jaką nabyłem przez wiele lat pracy z osobami po wypadkach i po różnego rodzaju chorobach wiem, jak skonstruowane są ubezpieczenia i w których momentach powinieneś dowiedzieć się, jakie polisy w jakim stopniu będą zabezpieczały i chroniły Twoje życie i zdrowie. Dlatego pomagam ludziom zrozumieć świat ubezpieczeń.

Przyglądając się wielu firmom ubezpieczeniowym, jakie są na naszym polskim rynku, uważam, że firma Nationale-Nederlanden jest najbardziej przyjazna ludziom, którzy chcą zabezpieczyć swoje życie i zdrowie. Czy firma ma znaczenie? Tak! Ma znaczenie – zwłaszcza pod względem komunikatywności i dostępności dla przeciętnych ludzi, którzy niekiedy potrzebują rozmowy z pracownikami, z działem likwidacji szkód czy kiedy chcą po prostu pogłębienia wiedzy w danym temacie. Poznaj moją historię!

Jestem takim pracownikiem, jestem profesjonalistą. Przy mnie nie zginiesz w tym obcym dla Ciebie świecie. Dzięki mnie możesz dowiedzieć się znacznie więcej na temat ubezpieczeń, niż od zwykłego sprzedawcy polis, jakich możesz spotkać na co dzień w biurach, w multiagencjach ubezpieczeniowych oraz usłyszeć przez telefon. Każdej osobie dogłębnie wyjaśniam znaczenie słów jak i praktyczność danej polisy w jego życiu.

Wspólnie analizujemy ogólne warunki ubezpieczenia. Pokazuję i wyjaśniam najbardziej niezrozumiałe kwestie, przytaczam przykłady. Dzięki mnie nie będziesz ulegał niezrozumiałym zapisom prawnym. Moi klienci są najlepiej zabezpieczonymi osobami na rynku. Moi klienci mają pewność, że rozumieją swoją polisę na życie oraz że zawsze im pomogę, kiedy znów będą chcieli wrócić do tej wiedzy. W końcu nikt z nas nie musi wszystkiego pamiętać na zawsze.

Zaufaj, pomogę Ci.

Jakie produkty możesz nabyć w Nationale-Nederlanden:

  • Ochronę ŻYCIA, z dodatkowymi wariantami zwiększającymi tę ochronę w przypadku NNW (Nagłych Niebezpiecznych Wypadków – znaczące rozszerzenia); w przypadku zgonu nie ważne jest przyczyna – gwarantowana wypłata.
  • Ochronę ZDROWIA z dodatkowymi wariantami zwiększającymi ochronę w przypadku wypadków, uszkodzenia ciała, inwalidztwa, utraty dochodów, a także w zakresie poważnego zachorowania czy nowotworu;
  • Ochronę dla siebie i dla swoich bliskich (w jednej umowie pakietu rodzinnego nawet do 10 osób – niezależnie od pokolenia – max do 66 roku życia);
  • Ochronę dla dzieci od 6 roku życia w zakresie NW – najlepsza opcja na rynku;
  • Zabezpieczenie kredytu – do 10.000.000 PLN;
  • Grupowe ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich pracowników – najlepsza opcja na rynku (minimum 2 pracowników w relacji właściciel firmy +1 pracownik);
  • Produkty inwestycyjne (w kontekście gromadzenia środków na emeryturę – IKE, IKZE, a także lokacyjne – odkładając na wyznaczony cel, np. dla dziecka); najlepszy system gromadzenia kapitału na rynku;
  • Różne inne (np. kredyt hipoteczny, ochrona życia ze zwrotem po upływie wieku polisowego, inwestycja dla singli, itp.)

A więc jak może wyglądać nasze spotkanie?

Pokaż mi swoje polisy, opowiedz o swoim życiu, a ja powiem Ci co widzę i jak mogę Ci pomóc. Być może znajdziemy dla Ciebie coś dobrego, a na pewno nasze spotkanie przyniesie Ci korzyść pod względem nowej świadomości, jak i wiedzy w świecie ubezpieczeń. Może znajdziemy wspólną nić porozumienia i stworzymy wartościową ochronę Twojego życia i zdrowia. Tak, aby praktycznie rzeczywiście chroniło Ciebie i Twoich bliskich życiowo, a nie tylko na papierze.

Współpracuj ze mną!! 😉

Imię i nazwisko (wymagane):

Telefon kontaktowy:

E-mail do kontaktu:

W czym mogę Ci pomóc? Napisz kilka słów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *