Przeskocz do treści

Ubezpieczenie życia i zdrowia dla lekarzy i personelu medycznego

Lekarze to grupa zawodowa osób, która w sposób szczególny narażona jest na różnego rodzaju wypadki i choroby. Zwłaszcza te osoby, które swoją pracą powodują przemęczenie organizmu. Często niepisane problemy fizyczne jak i psychiczne objawiają się problemami z własnym organizmem, co niekiedy może doprowadzić do ciężkiej choroby bądź wypadku.

Dlatego firma Nationale-Nederlanden będąc szczególnie wrażliwa na ludzkie problemy i zawiłości przygotowała ofertę na warunkach szczególnych dla lekarzy i personelu medycznego, mając na uwadze trud związany z pracą w szpitalach i innych placówkach medycznych.

Jak bardzo wartościowa jest praca lekarzy i personelu medycznego, tego nie trzeba wyjaśniać i pokazywać. Warto jednak spojrzeć na jeden z przykładów jednego z lekarzy, który pracując na zmianie nocnej w jednym z poznańskich szpitali został w pewnym momencie zaatakowany przez agresywnego pacjenta, który pobił lekarza.

Z powodu pobicia doszło do złamania ręki i uszkodzenia twarzoczaszki. Dlatego w kontakcie z ludźmi – personel medyczny jak i lekarze – zawsze będą narażeni na niespodziewane sytuacje będące zagrożeniem życia i zdrowia nie tyle pacjenta co samego lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego, sanitariusza czy salowego. Ku zdziwieniu wielu prawników, okazało się, że lekarz ten nie był ubezpieczony na wypadek uszkodzenia ciała – czyli stałego uszczerbku na zdrowiu. Jedynym ubezpieczeniem było ubezpieczenie ZUS oraz zabezpieczenie kredytu.

Dlatego znając konsekwencje podobnego zdarzenia warto nabyć znaczącą ochronę ubezpieczeniową na wypadek podobnego zdarzenia i innych, jakie na co dzień zagrażają w życiu i w pracy zawodowej.

 • Możesz uzyskać do 1.500 zł przy maksymalnym wariancie ubezpieczenia za 1% uszczerbku na zdrowiu;
 • Wypłata świadczenia jest gwarantowana już od 1% uszczerbku na zdrowiu (wariant rozszerzony i pełny);
 • Możesz uzyskać pomoc finansową w przypadku pobytu w szpitalu i operacji z powodu wypadku – od 100 zł za 1 dzień pobytu w szpitalu;
 • Możesz uzyskać zabezpieczenie finansowe na wypadek poważnego i trwałego uszkodzenia ciała – inwalidztwo – nawet do 150.000 zł;
 • Wsparcie prawne i finansowe na wypadek leczenia i rekonwalescencji;
 • Wsparcie finansowe dla bliskich i pomoc medyczna;
 • Ubezpieczenie życia do 1.000.000 PLN – zabezpiecz rodzinę w przypadku śmierci;
 • Ubezpieczenie życia w przypadku NW do 500.000 PLN;
 • Ubezpieczenie życia na wypadek NW w wypadku komunikacyjnym do 500.000 PLN;
 • Ochrona zdrowia na wypadek nowotworu;
 • Ochrona zdrowia na wypadek ciężkich zachorowań;
 • Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji;

Cena ubezpieczenia już od 79 zł miesięcznie dla osób w wieku 18-31 lat w programie „Na Start” dla młodych, a dla starszych od 150 zł miesięcznie. Możliwość uzyskania zniżki w pakietach rodzinnych i za metodę płatności. od 5-15% (ceny zależne są od daty urodzenia).

Imię i nazwisko (wymagane):

Telefon kontaktowy:

Twoja data urodzin to?

E-mail do kontaktu:

W czym mogę Ci pomóc? Napisz kilka słów!

Co Cię najbardziej interesuje?

Ubezpieczenie życiaUbezpieczenie życia w przypadku NWUbezpieczenie życia w przypadku NW w wypadku komunikacyjnymOchrona zdrowia na wypadek uszkodzenia ciałaOchrona zdrowia na wypadek nowotworuOchrona zdrowia na wypadek ciężkiej chorobyOchrona na wypadek inwalidztwa z powodu NWOchrona na wypadek pobytu w szpitalu lub operacjiInne

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *