Ubezpieczenie grupowe w NN

Wiele firm w Polsce, zarówno tych małych jak i wielkich koncernów ma ubezpieczenia grupowe dla siebie i swoich pracowników. Możliwości zaistnienia ubezpieczeń grupowych pojawiły się na początku lat 90′.

Często okazuje się, że kiedy spotykam jakiegoś pracownika starszej firmy to poznaję jego polisę. Prawie każda polisa jest zdecydowanie przestarzała i małowartościowa pod względem tego co praktyczne w kwestiach życiowych. Niskie sumy ubezpieczeń w przypadku zgonów. Niskie świadczenia w przypadku uszczerbków na ciele, niskie świadczenia związane z pobytem w szpitalu, niskie zabezpieczenie przed ciężkim zachorowaniem a przy tym wysoka składka.

Przykład polisy, która do dziś funkcjonuje w jednym ze sklepów w Wielkopolsce, a która skonstruowana została w roku 2008! Czyli około 10 lat temu. Poniżej porównanie ubezpieczenia grupowego za 37 zł polisy jednego z towarzystw ubezpieczeń oraz za tę samą cenę – współczesne ubezpieczenie grupowe w Nationale-Nederlanden.

 

W Nationale Nederlanden:

Jak widać na załączonych obrazkach, nie tylko umowa główna jest bardziej korzystna, ale wszelkie dodatkowe ubezpieczenia związane z ubezpieczeniem życia są ZNACZNIE korzystniejsze.  Za tę samą składkę miesięcznie – czyli 37 zł. w porozumieniu z Nationale-Nederlanden można mieć znacznie szerszą, z wyższymi świadczeniami i lepszą umowę grupową dla tej samej liczby pracowników. Umowa ubezpieczenia w NN została tak skonstruowana, aby była praktyczna pod względem życiowym. Widać to szczególnie w zakresie ochrony zdrowia:

I dla dalszego porównania kwestia ochrony rodziny:

Dlatego jak widać na załączonym przykładzie: ubezpieczenie za 37 zł, które widzimy w pierwszym obrazku, jest ubezpieczeniem, które jest drogie, bo za tę samą cenę można mieć znacznie lepsze, bardziej sensowne i praktyczne życiowo.

A TY? Jakie masz ubezpieczenie grupowe dla swoich pracowników? 

Prześlij swoją polisę i pozwól, że ją przeanalizuję, być może zaproponuję Ci nowe, lepsze rozwiązania a Twoi pracownicy zyskają lepszą ochronę życia i zdrowia.

Dlatego polisa grupowa Nationale-Nederlanden obejmuje trzy obszary:

  • ubezpieczenie życia zarówno pod względem NW jak i choroby;
  • ubezpieczenie zdrowia – zarówno przyczyn zewnętrznych jak i wewnętrznych – a tym samym chroni naszą egzystencję – przy ciężkich urazach jako odszkodowanie, a także wypłaty świadczeń za pobyt w szpitalu i inwalidztwo;
  • świadczenia związane z ochroną członków rodziny – (małżonków i dzieci);
  • assistance u specjalistów – do 5 wizyt rocznie
  • dodatkowe świadczenia związane z planową operacją, pobytem w szpitalu
  • ochronę od zachorowań na nowotwory

Chcesz dowiedzieć się więcej w tej sprawie?

Napisz:

Imię i nazwisko (wymagane):

Telefon kontaktowy:

E-mail do kontaktu:

Jak mogę Ci pomóc?

Załącz plik z dotychczasową polisą - do 5 Mb w formacie PNG, JPG, JPEG, XLS, XLSX, TXT, DOC, DOCX lub PDF:

Wybierz na czym Ci zależy:

Tylko kontakt - chcę porozmawiać o możliwościach ubezpieczenia grupowego...Analiza dotychczasowej umowy ubezpieczenia...Chcę zmienić ubezpieczyciela - oczekuję mocnej propozycji! 🙂Szukam nowej polisy dla siebie i dla swoich pracowników - nie mieliśmy wcześniej ubezpieczenia grupowego - czas ubezpieczyć się 🙂

Jedna odpowiedź na „Ubezpieczenie grupowe w NN

  1. Pingback: Fatalne ubezpieczenia grupowe w pracy - stare polisy |

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *